Sporto visa klase

12. maijs, 2016

Ogres sākumskolas 2. klases (3.a un 3.c klase nākošajā mācību gadā) piedalīsies projektā “Sporto visa klase”. 3.c klase ir vinnējusi pilnu ekipējumu un futbola bumbas.

Apsveicam 77 klases, kuras Latvijas Olimpiskā komiteja ir apstiprinājusi dalībai projekta “Sporto visa klase” 2016./2017. mācību gadam, kā arī apsveicu tās laimīgās 44 klases, kurām veicies ekipējuma un/vai inventāra izlozē!

Lai viss noritētu godīgi, ekipējuma/inventāra izlozē piedalījās un izlozi veica pārstāvji no:

1. LR Izglītības un zinātnes ministrijas
  2. SIA “Latvijas Mobilais Telefons”
  3. VAS “Latvijas dzelzceļš”
  4. SIA “Sportland”
  5. Āgenskalna sākumskolas
  6. Latvijas Olimpiskās komitejas

Informēju, ka izlozes rezultātā iegūtais ekipējums klasēm tiks izsniegts 2016. gada oktobrī. Informācija par  izlozi.

Uz tikšanos projektā!

Vēl raksti šajā kategorijā