MMC – 2015

28. decembris, 2015

Privātā pamatskola „RIMS – Rīga International meridian school” jau piekto reizi rīko MERIDIAN MATEMĀTIKAS OLIMPIĀDI. Šī gada matemātikas olimpiādē aicināja piedalīties 3. un 4. klašu skolēnus. Olimpiāde tiek īstenota divās kārtās – pirmā kārta savā skolā, otrā kārta – Rīgas privātajā pamatskolā.

Olimpiādes 1. kārta notika 26. novembrī. 3. klašu grupā piedalījās 968 skolēni, bet 4. klašu grupā – 918 skolēni no dažādām Latvijas skolām. 156 labākie skolēni, katrā klašu grupā, sacentīsies olimpiādes 2. kārtā 16. janvārī.

1. kārtas laureātu vidū mūsu skolas labākie matemātiķi: Kārlis Jelevics, Anete Kalniņa, Mārtiņš Renārs Taškaus, Elīna Eiduka, Amanda Saulīte, Estere Zazerska, Nikija Tēra, Dagnis Rainers Remesis.

Paldies visiem 1. kārtas dalībniekiem un viņu skolotājām. Laureātiem veiksmes vēlējumi 2. kārtā! Īpašais paldies skolotājām Dailai Živuļinai, Larisai Bitei, Lanai Ķirsei un Regīnai Hanzenai.

Prieka pilniem notikumiem bagātu Jauno 2016.gadu vēlot,
sākumskolas MK vadītāja I. Piļka