Eiropas valstis un planētas

18. aprīlis, 2016

Izmantojot planšetes skolēni nostiprina zināšanas ne tikai par planētām un Eiropas valstīm, bet arī uzlabo savas angļu valodas zināšanas.

Novērtējot plašās planšetdatoru iespējas, mūsu skolas skolotāji arvien biežāk izmanto planšetes savās mācību stundās, lai radītu skolēnos interesi apgūt visu jauno, kā arī  nostiprināt jau līdz šim uzkrātās zināšanas.

Šodien, Ogres sākumskolas 3.c klases skolēni pārbaudīja savas zināšanas dabaszinībās – pētot saules sistēmas planētas, to novietojumu attiecībā pret sauli, kā arī mācījās atpazīt Eiropas valstis pēc to kontūrām. Šāds apmācību veids nodrošina iespēju integrēt vairākus mācību priekšmetus, dabaszinības un angļu valodu, jo planētu un valstu nosaukumi planšetē tiek parādīti angļu valodā.